31 Aralık 2013 Salı

2014 dilediğiniz gibi gelsin:)

Yeni yıl telaşı benim için fuar gezmesi demek:) İkinci fuar durağımız Eyüp Feshane' de açılan fuar oldu. Harbiye'den farklı olarak giriş için cüzi bir fiyat belirlemişler." Neden böyle" diye sorduğumuzda "Harbiye'dekinde de böyle" dediler. Pes! Gözümüzün içine bakarak adam resmen yalan söyledi. Biz durur muyuz; asla. "Dün oradaydık, ne parasından bahsediyorsunuz" dedik:).Adam böyle bir yanıt beklemediğinden olsa gerek hızlıca yanımızdan uzaklaştı. Memleketi yalancılar sarmış; yeni yıldan dileğim insanlara biraz dürüstlük katsın:)
Feshane' deki fuarı annem ve babamla birlikte gezdim. Canım babam bize süper bir yeni yıl hediyesi aldı; seramik bir baykuş. Bayıldım:)


 Duvarımızda yer ayarlayana dek sehpamızı süsleyecek bu şirin baykuş.


Kerem ile kendimize de bu çini Şahmeran'ı aldım. Evimizdeki ikinci Şahmeran da sehpa üzerindeki yerini aldı; evimize bolluk ve bereket getirmesi dileğiyle...

    


Canım annemin bana yılbaşı hediyesi; çini baykuş kolye ve iğne oyası gelincik broş. Seviyorum onu!!! Ve resimde de görüldüğü üzere yeni takıntım pazen kumaştan yelek ve ceketler. Bir kumaş insanın içini bu kadar ısıtabilir mi?! Çok sıcak renkler ve yumuşacık bir doku. Gardrobumda pazen koleksiyonu genişleyecek gibi görünüyor:)

Acısıyla, tatlısıyla, az biraz sallantılı, bol koşturmacalı, gazlı, sulu geçirmişiz 2013'ü. Dilerim ki 2014 herkesin dilediği gibi gelir, güzel başlar; insanlığımızı, vicdanımızı kaybetmeden, sağlıklı ve mutlu devam eder, güzel anılarla son bulur.Sevgiyle kalın.2 yorum:

  1. Tüm hayallerinin gerçekleştiği mutlu, sağlıklı bir yıl diliyorum yavrum sana ve Kerem e .Sizi çok seviyorum.

    YanıtlaSil