11 Ocak 2014 Cumartesi

Bütün kızlar toplandık:)

Parlak ve güneşli  bir İstanbul gününden herkese merhaba! Hava süper tam yürüyüş yapmalık. Tabi kalabalığı saymazsak:P..Havayı güzel görünce herkes kendini dışarıya atmış.
   

Bir süredir lavanta kesesi yapmıyordum. Lavantalı kızlar bizim evde toplandık:). Bayılıyorum bu matruşkalara;  Lavanta keseleri de en az yastıkları kadar şirin.


Ve ben de kavanoz çalışmaya başladım. Rengarenk filler kavanozuma pek de güzel yerleştiler.
Sevgiyle ve takipte kalın dostlar:)
PS: Ürün bilgileri için iletişim mail yoluyla yapablirsiniz.9 Ocak 2014 Perşembe

Güzel Perşembe...

Güneşli bir güne uyanmak gibisi var mı! Yaz güneşi gibi değil ama kışın insan bir damla güneş ışığına bile hasret alıyor işte. Avutuyoruz böyle kendimizi:) Boyamalar, dikişler tam gaz devam ediyor.


Tatlı tabaklarımın başlangıcını daha önce paylaşmıştım burada hatırlarsanız. Ve işte son halleri. Biraz da kendimi sevindireyim:)


Bizim evde bahar gelsin sabırsızlığı baş gösterdi. Huniler bile çiçek açtı:)Şaka bir yana yıllardır doğru düzgün geldiği bile hissedilmeyen ilkbaharı yaşasak ne şukela birşey olurdu. Çiçekler böcekler:)


Sevgiyle kalın.

7 Ocak 2014 Salı

Yupppii!

 Blogumda yastıklarım görülmüş ve benimle iletişime geçilerek iş yerlerinde yastıklarıma ve kuşlarıma yer vermek istediklerini belirtmişlerdi. Bugün yeni raflarına doğru yola çıktılar:)..Umarım yolları açık olur ve gittikleri mekanlara renk katarlar:P..Bugün benden mutlusu yok, hadi bakalım.) Sevgiyle kalın.